На громади передано черговий гуманітарний вантаж
22 червня 2022 р. у м.Роздільна відбулось отримання координаційним гуманітарним центром Роздільнянського району чергового вантажу від координаційного гуманітарного штабу Одеської області у вигляді засобів індивідуального захисту.
![](https://rozdilna-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/0-02-05-63205f4a194fe562e4b411a5deb4423bbd939400a7f6ecd97ecfc3fec1381f7b_dfd9395f91ecfec1-1024x697.jpg)
![](https://rozdilna-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/0-02-05-376b49354d093d51042841b8cfa2aaf1b1ae4c6aa4c5f0126eae550c1ffc03ed_f5226d058fd8fbd4-1024x653.jpg)
З метою оперативного наповнення складів, груз було передано до гуманітарних штабів в громадах, які вже на місцях здійснюють облік та видачу її між тими, хто її потребує.
Матеріал про видачу допомоги в громадах буде оприлюдено згодом.