Отримано чергову гуманітарну допомогу
Роздільнянський районним гуманітарним штабом отримано чергову гуманітарну допомогу від Обласного гуманітарного штабу у вигляді рису та олії, та роздано на територіальні громади району відповідно до розподілу.
![](https://rozdilna-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-07_19-12-28.jpg)
![](https://rozdilna-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-07_19-12-30.jpg)
Роздільнянський районним гуманітарним штабом отримано чергову гуманітарну допомогу від Обласного гуманітарного штабу у вигляді рису та олії, та роздано на територіальні громади району відповідно до розподілу.