Відбулось відкриття приміщення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради»
Довгоочікувана подія для жителів Роздільнянського району, адже 19 березня 2023 року відбулось відкриття приміщення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради».
![](https://rozdilna-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230318_122854-1024x742.jpg)
Начальник районної військової адміністрації Сергій Приходько та директор Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної військової адміністрації Наталія Одарій-Захар’єва привітали колектив закладу та жителів громади.
![](https://rozdilna-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230318_121558-1024x779.jpg)
Поважні гості оглянули відремонтоване приміщення, капітальний ремонт якого було здійснено за кошти місцевого бюджету, та поспілкувались з медичними працівниками центру.
![](https://rozdilna-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/20230318_1213211-1024x752.jpg)
Завдяки облаштуванню приміщення сучасним медичним обладнанням та меблями, мешканці громади отримуватимуть якісні та доступні медичні послуги, адже в амбулаторії є кабінети для сімейних лікарів, щеплень та лабораторія.
![](https://rozdilna-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/e46089ee135c33c4d10cf42952cadbf2-1024x702.jpg)
![](https://rozdilna-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/bf029bcfb6698fe39b92044e84df21fe-1024x745.jpg)
Разом до перемоги!