1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Вдягнути саме сьогодні різнокольорові...

Вдягнути саме сьогодні різнокольорові непарні шкарпетки на підтримку людей із синдромом Дауна – символічний жест, відомий багатьом

А щоби бути толерантними, проявляти повагу та поширювати принципи рівності не тільки у цей день, а кожного – називайте їх правильно.

😞 Не даунами – бо це неймовірно образливо, навіть лайливо.

😞 І не «сонячними» – бо це поширена метафора, яка лиш романтизує діагноз.

☺️ А тільки так – людина / дитина із синдромом Дауна.

👉🏻 Про те, що «21 березня – Всесвітній день поширення знань про синдром Дауна», нагадує і маскот ПриватБанк – учасника спільноти «Бізнес без бар’єрів». Бренд-персонаж Кардмен постійно оновлює свої знання та залюбки ділиться ними під час транзакцій у мобільному застосунку.

«Створюймо світ, де немає місця для дискримінації та стереотипів», – закликає Кардмен. І дає пораду: «Говоріть правильно: людина з синдромом Дауна». Цей цифровий помічник упевнено орієнтується у 📕 «Довіднику безбар’єрності» (https://bf.in.ua) – гіді з коректної комунікації, що був створений за ініціативою першої леді Олени Зеленської – тож йому точно можна довіряти.

Більш розлогі пояснення щодо взаємодії з різними людьми містить окремий розділ «Довідника безбар’єрності». Наприклад, про те, чому не варто автоматично спрощувати форму спілкування з людьми із синдромом Дауна (🤫спойлер: тому що вони дуже різні – багато хто демонструє високий рівень інтелекту та з легкістю долучається до активної участі у складних дискусіях).

Повний текст про спілкування з людиною / дитиною, яка має синдром Дауна, можна прочитати тут 📲https://bf.in.ua/…/liudyna-dytyna-iaka-maie-syndromom…/

💼 «Бізнес без бар’єрів» – спільнота компаній, об’єднаних навколо ініціативи Олена Зеленська «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.

#bezbariernist#безбарєрність#barrierfree

#бізнесбезбарєрів