Відбулася звітна співбесіда з представниками Цебриківської та Новоборисівської громад
26 червня 2026 року під головуванням начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Вадима Ковальського та заступниці начальника Наталії Шличок відбулася звітна співбесіда з в.о. голови Цебриківської селищної ради Оленою Костик та головою Новоборисівської сільської ради Інною Топовою щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади. Під час зустрічі було підбито підсумки роботи[…Читати далі…]
Читати далі