Представники ДТЕК Одеські електромережі відповіли на актуальні питання про світло від громад Роздільнянського району
ДТЕК Одеські електромережі продовжує зустрічатися з територіальними громадами Одещини. Чергова така зустріч нещодавно відбулася з представниками Роздільнянського району. Обговорювали ситуацію зі світлом в цілому в регіоні та відповідали на питання про забезпечення електроенергією безпосередньо громад району. Як повідомив під час зустрічі очільник ДТЕК Одеські електромережі — наразі всі клієнти на Одещині зі світлом, в тому числі ті, що мешкають в Роздільнянському районі.[…Читати далі…]
Читати далі