В Роздільнянській громаді відбувся турнір з гандболу присвячений пам’яті видатного тренера Анатолія Петриги
5 березня 2023 року в приміщенні спортивного залу Роздільнянського міського ліцею №1 відбувся турнір з гандболу, присвячений пам’яті видатного тренера, нашого земляка Анатолія Петриги. У змаганнях взяли участь наші гості – збірна України 55+, збірна Одеси 35+, команди міста Біляївка, смт Шабо та збірна міста Роздільна. ⠀ Змагання урочисто відкрили[…Читати далі…]
Читати далі