1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. Керівником району відвідано Цебриківську...

Керівником району відвідано Цебриківську громаду з метою обговорення створення ЦНАП

Відповідно до п. 4 та 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» селищним, сільським радам з населенням менше  ніж 10 тисяч мешканців необхідно утворити ЦНАП   у термін до 01.01.2024 року.

В 7 територіальних громадах Роздільнянського району створені відділи надання адміністративних послуг або  центри, залишились дві громади де цей процес ще не завершений.

З метою вирішення питання  організації  створення  ЦНАПу на території  Цебриківської селищної громади, 24 травня 2023 року начальник Роздільнянської районної держаної адміністрації Сергій Приходько  здійснив робочу зустріч з в.о. голови громади Оленою Костик.

Під час візиту оглянуті приміщення для розташування ЦНАПу та обговорені   проблемні питання.

Сергій Миколайович зауважив, що при прийнятті рішення про створення ЦНАП важливо, щоб була підтримка його функціонування та матеріально-технічного забезпечення з боку громади та з боку  місцевих депутатів.  Крім того, необхідно  визначитись  з  моделлю ЦНАП, його організаційно-правовою формою, із  структурою, з переліком  послуг які будуть надаватись населенню.

В свою чергу  Олена Тодеївна погодилась з  важливістю створення  структурного підрозділу з надання  адміністративних послуг в громаді, адже для населення  зручніше отримати ту чи іншу послугу у своїй громаді ніж їхати до  іншої громади.