ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ РОЗДІЛЬНЯНЩИНИ!
Щиро вітаю колектив районної державної адміністрації та всіх держслужбовців нашого району з професійним святом!
Бути державним службовцем сьогодні — це не просто про роботу в інституціях. Це про стійкість, надійність і щоденне тримання внутрішнього фронту. У часи великих випробувань воєнного стану ви доводите, що державний апарат — це насамперед люди: відповідальні, віддані та сильні.
Завдяки вашій витримці забезпечується стабільність у громадах, надаються важливі послуги, реалізуються соціальні проєкти та надається підтримка тим, хто її найбільше потребує. Дякую кожному з вас за сумлінну працю, незламність та вагомий внесок у зміцнення Роздільнянського району і всієї України.
Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, родинного затишку та нових професійних успіхів. Нехай ваша енергія та віра в нашу Перемогу будуть невичерпними!
Разом працюємо заради сильної, незалежної та вільної України!
З повагою
голова Роздільнянської РДА
Вадим КОВАЛЬСЬКИЙ
