ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ РОЗДІЛЬНЯНЩИНИ!
Щиро вітаю колектив районної державної адміністрації та всіх держслужбовців нашого району з професійним святом! Бути державним службовцем сьогодні — це не просто про роботу в інституціях. Це про стійкість, надійність і щоденне тримання внутрішнього фронту. У часи великих випробувань воєнного стану ви доводите, що державний апарат — це насамперед люди:[…Читати далі…]
Читати далі